Курси для гідів зі створення та організації авторських екскурсій
Навчаємо майстерно та цікаво розповідати про Київ та створювати успішні екскурсійні продукти
2 лютого – 31 березня 2023  |  офлайн  |  Київ
Як створити успішну авторську екскурсію та продати її
Навчально-практичний курс для гідів по створенню та організації авторських екскурсій
ОФЛАЙН

Знати історію Києва і зробити на основі цих знань цікаву розповідь — абсолютно різні вміння, ви згодні?

На курсі ми розглянемо як створювати та проводити авторські екскурсії, розраховані на масового глядача.
Навчання для кскурсоводів зі створення та проведення екскурсій Києвом
● 2 лютого – 31 березня 2023
● 11 лекцій
● Багато практики
● Створимо 2 реальні екскурсії
● 58 годин навчання
● Вартість: доступно 3 пакети участі
● До 1 грудня діє знижка 20% для Ранніх Пташок
● Можлива оплата частинами
Головне у нашому курсі — це фокус на створення та продаж успішного екскурсійного продукту, розрахованого на масового глядача.

Це курс для тих, хто бажає навчитися цікаво розповідати про улюблене місто, створювати маршрути, які дозволяють поглянути на нього по-новому, проводити екскурсії, що створюють настрій та враження і залишають у глядачів приємний післясмак та бажання прийти до вас знову.

На навчально-практичному курсі ми розглянемо всі складові роботи екскурсовода та приділяємо особливу увагу ключовим компетенціям — створенню та проведенню авторських екскурсій.

Організатор школи — агенція креативних екскурсій «Капітан Київ». За 2 роки активної роботи компанія увійшла в ТОП-5 екскурсійних агенцій Києва, що працюють на ринку збірних екскурсій для киян та гостей міста. Агенція активно впроваджує новаторські підходи в маркетингу та створенні екскурсійних продуктів. В її репертуарі — більше 40 екскурсій, які загалом відвідало понад 12000 глядачів.
Повний курс навчання
На курсі ви в повному обсязі отримаєте всі знання та навички, необхідні для створення та проведення власних авторських екскурсій та подальшого розвитку у професії.
Багато практики
На курсі у вас буде багато практичної роботи під керівництвом менторів по створенню та проведенню 2-х реальних екскурсій. Також ви відвідаєте 4 навчально-презентаційні екскурсії від авторів курсу.
Працевлаштування
Після проходження курсу ваші авторські екскурсії можуть бути включені до репертуару агенції «Капітан Київ».
Сертифікат
Тільки за реальні заслуги. Сертифікати отримають лише ті учасники, хто підтвердить успішне засвоєння матеріалу та захистять випускні проекти.

До 1 грудня діє знижка 20% для Ранніх Пташок.
Можлива оплата частинами.
Кому підходить цей курс

Ще не гідам
Ви отримаєте фундамент для роботи над власними екскурсіями та навички, необхідні для їх проведення.

Гідам-початківцям
Зможете структурувати свої знання, отримаєте методики та ідеї для створення успішних авторських продуктів та пройдете повний «курс молодого бійця» екскурсійної агенції.

Досвідченим гідам
Зможете поглибити свої знання та отримати нові ідеї для створення екскурсій, отримаєте нові компетенції в маркетингу екскурсійних продуктів та методиках проведення і комунікації з гостями.

Тим, хто любить Київ
Отримаєте знання та навички, що дозволять перетворити ваше захоплення історією Києва на нову професію.

Цей курс для вас, якщо ви

Індивідуальний гід
Ви маєте досвід роботи гідом на індивідуальних оглядових екскурсіях і хочете змінити спеціалізацію та створювати авторські продукти, цікаві для киян.
Гід-аматор
Ви вже зробили перші кроки в професії гіда, організовуєте прогулянки містом для своїх друзів чи колег і тепер хочете навчитися створювати та проводити екскурсії на професійному рівні.
Міняєте професію
Ви завжди цікавилися історією і мріяли реалізувати свій талант, а зараз опинилися перед необхідністю змінити роботу та розглядаєте професію гіда як варіант нової кар’єри.
Практикуючий гід
Ви вже закінчили загальні курси гідів, створили декілька екскурсій і проводите їх, а тепер хочете структурувати свої знання, отримати нові навички та методики для створення екскурсій, а також інструменти продажу свого продукту.
Любите Київ
Ви завжди мріяли розповідати про місто та його історію і тепер хочете навчитися робити це професійно та отримати можливості додаткового заробітку.
Студент профільного вишу
Під час навчання ви зрозуміли, що вам хочеться розвиватися саме в цьому напрямку і поєднувати роботу екскурсовода з навчанням.
Лектори та ментори
Зірковий склад з досвідчених практиків та відомих києвознавців

До 1 грудня діє знижка 20% для Ранніх Пташок.
Можлива оплата частинами
Як відбувається навчання
Змістовні лекції та багато практики

● Період навчання: 25 жовтня — 17 грудня 2022 р.
● Початок занять: 2 лютого 2023 (четвер) 18:30
● Формат: офлайн-заняття в аудиторії та з заняття з ментором
● Курс складається з 11 лекцій, що проходитимуть в офлайн та 11 практичних занять з ментором.
● Час занять: ПН-ПТ вечір, СБ вдень.
● Зустрічі з ментором в команді — за індивідуально узгодженим графіком.


58 годин інтенсивного навчання

Повний обсяг курсу — 58 годин лекційних, практичних занять, навчальних екскурсій та консультацій.
22 години лекційних занять

11 лекцій від досвідчених практиків та відомих києвознавців.

34 години практики


На курсі у вас буде багато практики та навчання на зразках. Робота в групах по створенню реальних екскурсій та презентаційні екскурсії від авторів курсу.
2 власні екскурсії


Під час навчання, працюючи в командах, ви створите 2 реальні екскурсії та презентуєте їх.
Лекції
По вівторках, четвергах та суботах відбуваються лекції та воркшопи. Всього 11 занять.
Навчання на зразках
Краще один раз побачити, ніж 100 разів почути, згодні?
Під час навчання ви відвідаєте 4 навчальні екскурсії від авторів та менторів курсу а також матимете можливість відвідати будь-які з екскурсій агенції «Капітан Київ» зі знижкою 50%.
Багато практики та робота в командах
Ви об’єднаєтеся в групи, де під керівництвом досвідчених менторів будете опрацьовувати навички роботи з матеріалом та проведення екскурсії і разом з командою створите 2 реальні екскурсії.
Випускні роботи
Під час ви створите 2 реальні екскурсії різного характеру — оглядову, що базуватиметься на історичному та краєзнавчому матеріалі та авторську, на самостійно обрану вами тему. Ці екскурсії ви презентуєте на відкритих захистах, для своїх однокурсників та конкурсної комісії.
Зворотній зв’язок та консультації
Під час час роботи ви будете отримувати постійний фідбек від свої менторів та зворотній зв’язок від викладачів школи щодо ваших випускних екскурсій. Після проходження курсу ви матимете можливість отримати консультацію по створенню власного авторського продукту у засновників школи — Олександра Вознюка та Валентини Прибиткової.
Сертифікат
Тільки за реальні заслуги. Сертифікати отримають лише ті учасники, хто підтвердить успішне засвоєння матеріалу та захистять випускні проекти.
Працевлаштування
Найкращі авторські продукти, створені під час навчання, будуть взяті у постійний розклад агенції «Капітан Київ».
Блок Лекцій
11 лекцій

Лекція 1. Вступ в професію. Основи. Методологія та техніка проведення екскурсій.
Олександр Вознюк
Валентина Прибиткова

Знайомство. Поняття екскурсії та її складових. Визначення цільової аудиторії екскурсійного продукту. Hard Skills та Soft Skills гіда. Методологія проведення екскурсій. Показ та опис об’єктів, прийоми розповіді.
Техніка проведення, робота з групою. Взаємодія з групою на маршруті, розташування біля об’єктів, таймінг та паузи, реакції на непередбачувані події. Робочий портфель гіда та робота з обладнанням.
Лекція 2. Робота з історичним матеріалом. Екскурсовод і війна: виклики доби.
Ігор Нетудихаткін 

Війна змінила все та усіх. Історія перестала бути академічною наукою і перетворилася на прикладну — на «живу воду», що потрібна кожному тут і зараз. Ігор Нетудихаткін буде говорити про питання, що гостро стоїть перед кожним київським гідом – як позиціонувати сакральні пам’ятки Києва відвідувачам у екскурсіях «воєнного часу»?  
Шукатимемо відповіді на питання:
Що сьогодні робити гіду, аби бути «почутим»?
Як актуалізувати класичні історичні сюжети у калейдоскопі нинішніх подій?
Чому Вам не потрібно «йти в бібліотеку», а на часі нарешті «закрити книгу» і почати сміливо діяти?

Лекція 3. Майстер-клас з акторської майстерності
Михайло Міскун

Ви опануєте навички, необхідні для публічних виступів та роботи з аудиторією. Отримаєте практичні вправи для розвитку техніки мовлення та імпровізації. Навчитеся керувати емоціями слухачів та вибудовувати розповідь для досягнення драматичного ефекту.

Лекція 4. Сценарій та драматургія екскурсії
Мар’яна Ангелова

На лекції ми будемо говорити про те, як перекласти історичний текст в розмовний формат, як правильно структурувати розповідь, як зробити вашем мовлення простим та зрозумілим. Ми розглянемо методики, що дозволяють перетворити потік інформації та фактів на захоплюючу історію — на детектив, трилер, мелодраму чи фарс. Навчимося формувати сюжет та драматургію розповіді так, щоб утримувати увагу гостей екскурсії.

Лекція 5. Вступ в професію. Просунутий рівень
Олександр Вознюк
Валентина Прибиткова

Ми поговоримо про те, що знаходиться за лаштунками професії:
Етика роботи гіда.
Бухгалтерія та економіка екскурсій
Робота з агенціями та організація їх бізнес-процесів.
Особливості роботи індивідуальних гідів та гідів збірних груп.
Конфліктні та позаштатні ситуації.

Лекція 6. Конфліктні ситуації у роботі екскурсовода
Андрій Гусєв

На тренінгу будуть проаналізовані актуальних в умовах сьогодення причини виникнення конфліктних ситуацій в роботі екскурсовода.
Будуть розглянуті: структура конфліктних ситуацій, причини та шляхи ескалації конфлікту, а також соціально-психологічні феномени, що виникають в умовах наявності в суспільстві ціннісних конфліктів.
Учасникам буде надана можливість за допомогою самоаналізу виявити ті сфери взаємодії з екскурсантами (клієнтами), де вони можуть бути «вишиблені» зі стану психологічної рівноваги, або, навіть, психологічно травмуватись, та надані психологічні рекомендації, щодо поводження в таких ситуаціях.
Учасники також будуть ознайомлені з практичними прийомами ефективної комунікації у конфлікті.
Форма проведення заняття передбачає активну задіяність усіх учасників, підняття їх особистого досвіду, використання у якості навчального матеріалу реальних життєвих ситуацій.

Лекція 7. Dark туризм та туризм пам'яті. Як працювати з емоційно та етично складними темами
Дарія Чудінова

В своїй роботі гіди часто стикаються з необхідністю розповідати історії, пов’язані зі злочинами й трагедіями, де піднімаються суперечливі питання й болісні емоції. Також існує інтерес до місць, пов’язаних з катастрофами й насильством, до закинутих будівель і «нижнього світу» підземних ходів. В обох випадках є певний етичний баланс, який дозволяє показувати такі речі й розповідати про них професійно та виважено.
На нашій лекції ми дізнаємося:
• Яке значення має для українців національна пам’ять,
• Яким чином може вплинути на гіда робота в dark туризмі,
• Які емоції можуть викликати картини насильства й горя,
• Як не вдатися до політичних суперечок і мови ненависті,
• Чому болісні теми мають великий зцілювальний потенціал.
На лекції ми торкнемося тем, де відмірювати слова і емоції потрібно як в аптеці – адже тільки доза відрізняє ліки й отруту.

Лекція 8. Маркетинг екскурсійних продуктів
Олександр Вознюк
Валентина Прибиткова

Конкурентне середовище та цільова аудиторія екскурсійних продуктів.
Маркетинг для екскурсії та маркетинг для гіда — підходи та інструменти. Продукт, послуга чи бренд?
Інструментарій маркетингу: сайт, соціальні мережі, Telegram, рекламні системи, медіа та PR.
Шлях споживача екскурсійного продукту.
Продукт, керований маркетингом.

Лекція 9. Робота з джерелами. Архітектура та пам’ятки Києва. Чому це дійсно цікаво.
Олена Мокроусова

Лекція складатиметься з двох частин
В першій частині мова піде про бібліографію питання, про те, якими виданнями слід в першу чергу користуватися екскурсоводу-початківцю, яким джерелам можна довіряти, а інформацію з яких бажано ретельно перевіряти. Так само як є «хибні друзі перекладача», є вони і у екскурсоводів.
Друга частина буде присвячена деяким «загадковим» пам’яткам архітектури Києва, про які люблять розповідати байки і придумувати красиві псевдоніми: «Замок зітхань», «Замок барона», «Будинок з химерами», «Будинок Річарда», «Будинок з атлантами» на Костьольній тощо. Автор спробує переконати, що дійсна історія може бути цікавішою, ніж міські легенди – і давні, і зовсім сучасні.

Лекція 10. Авторська екскурсія як креативний продукт
Олександр Вознюк
Валентина Прибиткова

На лекції ми розглянемо рецепт створення успішного екскурсійного продукту та навчимося правильно дозувати його інгредієнти.

Складові ідеальної екскурсії. Ідея та тема. Маршрут, логістика і таймінг. Контент, сценарій та драматургія. Спеціальні прийоми. Інтерактивні елементи та комунікація. Управління емоціями глядачів та настроем екскурсії.

Лекція 11. Києвознавство. Спеціальна тема
Михайло Кальницький

Лекція-сюрприз від відомого києвознавця, історика, літератора та журналіста Михайла Кальницького, яку він розробляє спеціально для цього курсу.

До 1 грудня діє знижка 20% для Ранніх Пташок.
Можлива оплата частинами.
Вартість курсу

Доступно 3 пакети участі у курсі, що відрізняються кількістю навчальної роботи
Лекційний — лекції, презентаційні екскурсії та консультації.
Повний (найбільш ефективний) — лекції, презентаційні екскурсії, консультації та багато практичних занять з ментором.
Повний VIP — все, що є в пакеті Повний, а всі практичні заняття проходять в індивідуальному форматі.
Можлива оплата частинами.

Лекційний
 • Тільки теорія
 • ✔️ 11 лекцій
 • ✔️ 4 презентаційних екскурсії
 • ✔️ Консультація по овторській екскурсії
 • ✔️ Закритий телеграм-чат
 • ✔️ 50% знижки на екскурсії «Капітан Київ»
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Можлива оплата частинами
20% знижки до 1 грудня
8 800 грн
7 000 грн
Записатися на курс
Повний VIP
 • Практика індивідуально + теорія
 • ✔️ 11 лекцій
 • ✔️ 4 презентаційних екскурсії
 • ✔️ Консультація по овторській екскурсії
 • ✔️ Закритий телеграм-чат
 • ✔️ 50% знижки на екскурсії «Капітан Київ»
 • 🔥 Індивідуальна робота з ментором
 • 🔥 Робота з власними авторськими екскурсіями
 • 🔥 Індивідуальні консультації
 •  
 • Можлива оплата частинами
20% знижки до 1 грудня
28 800 грн
23 000 грн
Записатися на курс
Реєстрація на курс
Курс платний. Вкажіть свої контакти, щоб менеджер Школи зв'язався з вами, уточнив ціну та деталі. Можлива оплата частинами.

До 1 грудня діє знижка 20% для Ранніх Пташок.
Зв'язатися з нами
Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
Про Школу
Школа гідів «Капітан Київ» — це освітній проект для тих, чиєю професією є організація екскурсій та всіх, хто закоханий в рідне місто
Мета Школи — створити платформу для неперервного професійного навчання та нетворкінгу. В наших планах — організація зустрічей з істориками, києвознавцями, експертами ринку, створення можливостей для спілкування та нових знайомств.

Школа організовує курси для екскурсоводів зі створення успішних авторських екскурсій — від агенції «Капітан Київ». Навчаємо майстерно та цікаво розповідати про Київ та створювати успішні екскурсійні продукти.

«Капітан Київ» — це агенція, яка створює та проводить пішохідні екскурсії Києвом, популяризуючи історію міста та України в креативній формі. За 2 роки активної роботи компанія увійшла в ТОП-5* екскурсійних агенцій Києва, що працюють на ринку збірних екскурсій для киян та гостей міста.

Агенція активно впроваджує новаторські підходи в маркетингу та створенні екскурсійних продуктів. В її репертуарі — більше 40 екскурсій, які загалом відвідало понад 12000 глядачів.


* Методика оцінки базується на щотижневому аналізі регулярного розкладу більше, ніж 20 екскурсійних агенцій Києва, що здійснюється постійно протягом 2021-2022 років.


До 1 грудня діє знижка 20% для Ранніх Пташок.
Можлива оплата частинами.Made on
Tilda